OSMANOĞLU NAKLİYAT

Hakkımızda

Osmanoğlu Nakliyat; Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz nakliyat sektöründeki en iyi hizmetlerimizden birisi de evden eve nakliyat işlemidir. Evden eve nakliyat işleminde uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışmaktayız yılların verdiği tecrübe ile bütün taşıma işlemlerimiz sorunsuz geçmektedir. Firma olarak müşteri memnuniyetini ve rahatlığını önemsemekteyiz.

osmanoglu nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Bugüne kadar hiçbir şekilde hata yapmadan güvenli ve titiz nakliyat işleri yapmış bulunmaktayız. Nakliyat işlemlerinden önce eşyalar mutlaka sigortalanmış olmalıdır ayrıca mutlaka sayımı yapılmış olmalıdır biz size % 100 müşteri memnuniyeti ile mükemmel bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Biz size güven garantisini her zaman verebilmekteyiz, çoğu insan bu işlemleri basit algıladığı için amatörce taşınma işlemlerine başvurmaktadır fakat bunların sonu en sonu da olmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemlerinde ilk olarak taşınacak eşyalar belirlenilir özelliklerine göre ayrılır çünkü paketleme işlemi özelliklerine göre gerçekleşmektedir. Eşyalar toplandıktan ve ayrıldıktan sonra paketleme işlemine geçilir burada dikkat edilmesi gereken husus eşyaların yapı malzemeleridir çünkü paketleme de kullanılacak eşya ona göre seçilmektedir.

İstanbul Nakliyat Şirketleri

Osmanoğlu evden eve nakliyat eğer paketleme işlemi de yapıldıysa numara aşamasına geçilir burada her eşya kendi türüne göre sıralanılır eğer bu aşama da bitti ise eşyaların yani paketlerin sayımı yapılır. Buna göre de bir sonraki aşama olan araç seçimine seçilir burada önemli olan aracın eşyalara sığmasıdır araç seçimi de tamamlandıktan sonra evden eve nakliyat işlemi için hazır duruma gelinir.